Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Wirtualne biuro prasowe Stowarzyszenia SEO

2015-12-03 12:24:01

Stowarzyszenie SEO

Stowarzyszenie SEO jest to grupa ludzi którzy zajmują się od lat pozycjonowaniem z bardzo dobrymi skutkami. Nasze doświadczenie które jest liczone w latach pomaga nam świadczyć profesjonalne usługi dla wielu kontrahentów. Naszą misją jest tworzenie nowego wizerunku branży oraz wprowadzanie standardów które poprawią relacje na linii firma-kontrahent. Wszelkie działania jakie podejmujemy mają na celu zwiększenie satysfakcji z usługi jaką jest pozycjonowanie.

CentrumPrasowe.pl

Jest to nowoczesna usługa która powstała jako pierwsza na Polskim rynku. Budowa oraz schemat wraz z cała koncepcją struktury i biznes planu została opracowana po dwóch latach wnikliwego badania potrzeb klientów oraz szukania formy dla nowej usługi. Wyjątkowo łatwo jest skopiować już istniejący schemat trudniej jest go wymyślić od podstaw.

Konstrukcję oraz cały serwis wraz z optymalizacją zaprojektował właściciel serwisu Krzysztof Wolski. Osoba ta zajmuje się też marketingiem internetowym ale opiera swoje działania głównie na pozycjonowaniu stron swoich oraz kontrahentów. Witryna zajmuje już wysokie pozycje na kluczowe frazy które odpowiadają na zapytania z branży medialnej.

Nasza ocena przydatności

Stowarzyszenie SEO wybrało usługę wirtualnego biura prasowego na portalu CentrumPrasowe.pl z powodu bardzo dużej przydatności witryny. Mechanizm zbierania oraz udostępniania treści informacji prasowych jest idealnie skonstruowany pod względem przejrzystości, dostępności oraz łatwości w nawigowaniu. Dodatkowe mechanizmy takie jak newsletter dla każdego z profilów umożliwia gromadzenie własnej publiczności wokół swoich artykułów. Budowa profilu firmowego pozwala na stworzenie silnego dodatkowego źródła dla linków pozycjonujących witryny kontrahentów. Jest to też wspaniałe narzędzie do budowy własnych linków zewnętrznych prowadzących do nowych ofert lub wydarzeń firmowych. Statystyki które zbierają informację na temat odwiedzających przedstawiają dane na temat zainteresowania jakie zgromadził każdy z artykułów.

Dodatkowo wysoka pozycja w wynikach Google pomaga w szybkim odnalezieniu zamieszczonych artykułów przez nowych użytkowników. Dalsze stałe pozycjonowanie witryny na kolejne nowe frazy poprawia jej widoczność.

Współpraca z dużymi wydawcami popularnych portali informacyjnych dodatkowo zwiększa widoczność wśród potencjalnych odbiorców oraz opinii publicznej. Dzięki temu serwis spełnia w 100 % swoje podstawowe założenia oraz dobrze rokuje na przyszłość.

Nasze stowarzyszenie

Stowarzyszenie SEO jest młodziutkie bo założone w 2015 roku w październiku. Na razie jest to grupa fascynatów którzy tworzą podstawy do dalszej pracy. Nasza strona znajduje się pod adresem http://stowarzyszenieseo.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: