NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa funkcja w naszym monitoringu

2017-08-17 00:39:49

 

Nasz system monitoringu

Nasz serwis to jedna z najtańszych ofert do monitorowania fraz kluczowych w wyszukiwarce Google. Stosujemy tak niskie ceny bo należymy do większej firmy , monitoring fraz to tylko jedna z marek składających się na jedną potężną firmę.

 

Podczas prac renowacyjnych stwierdziliśmy że należy poprawić sposób prezentacji osiągniętych wyników dla klienta końcowego. Kim jest klient końcowy ? To osoba która zleca pozycjonowanie osobie która zajmuje się wprowadzaniem stron na wybrane frazy w wyszukiwarkę. Osoby które zawodowo zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych często korzystają z usług serwisów do sprawnego monitorowania pozycji fraz kluczowych w wyszukiwarce Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i sprawić że prezentacja wyników będzie łatwiejsza.

 

Do tej pory proponowaliśmy pokazywanie wyników za pomocą konkretnych linków które prowadzą bezpośrednio do statystyk na daną frazę. Jednak ta metoda była bardzo nieefektywna dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenia konta dla użytkownika końcowego tak zwane subkonta.

 

Dzięki tej metodzie, każdy kontrahent naszych pozycjonerów otrzymuje unikalny login i hasło dzięki którym może obserwować frazy oraz strony które zlecił do pozycjonowania. Przejrzysta prezentacja wyników w formie cyfrowego powiadomienia oraz słupków prezentowanych w postaci historii kilku ostatnich miesięcy jasno pokazuje przebieg prowadzonych prac.

 

Mamy szczerą nadzieję że nowa funkcja spodoba się wszystkim naszym użytkownikom oraz pomoże w wyborze wszystkim osobom które chcą monitorować usługi pozycjonowania lub sprawdzać na jakiej pozycji na różne frazy znajduje się strona konkurencji.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: