NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Monitoring stron WWW

2017-11-17 18:26:43

Nowy element monitoringu stron

Nasze narzędzie do monitorowania fraz w wyszukiwarce Google wzbogaciło się o dodatkowe narzędzie do monitorowania całej branży. Jest ono bardzo proste w swoim działaniu. Wystarczy podać frazę która nas interesuje i poczekać dwa dni. Po około dwóch dniach, skrypt zbierze dane z wyszukiwarki Google. Dlaczego nie tego samego dnia ? Bo dane służą do porównywania kolejnych dni i zachowań poszczególnych stron. Z zebranych danych złożonych w jeden widok możemy łatwo wywnioskować które strony uzyskały lepsze wyniki i o ile oczek przeskoczyły w czasie jednej doby.

 

Za pomocą tego narzędzie uzyskujemy dostęp do danych z kolejnych dni monitorowania sytuacji. Nawet osoba początkująca natychmiast odkryje zalety tego narzędzia. Dążąc do wysokich pozycji dla własnej strony można obserwować jak się zmienia sytuacja. A gdy już jesteśmy na pierwszym miejscu możemy obserwować czy któryś z konkurentów przypadkiem nie zbliża się zbyt szybko do pierwszej dziesiątki. Co może u nas spowodować pracę nad pozycją zanim ją utracimy.

 

Nowe narzędzie już teraz przydaje się do wewnętrznej pracy w Ads-Center.NET . Całe narzędzie zostało zaprojektowane przez właściciela a wykonane przez programistę zatrudnianego do tego typu projektów.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: